Grupa Misie

Misie

„Misie” są najmłodszą, bardzo ciekawą świata grupą skłądającą się z 5 dziewczynek i 5
chłopców w wieku 2,5 lat.
W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”, co świetnie przygotowuje dzieci do
nowych wyzwań, uczy adaptacji, współpracy i samodzielności. Realizując treści programowe
podejmujemy różne formy aktywności: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz
ruchową mając na celu rozwój fizyczny, emocjonalny, społeczny i intelektualny.
W czasie zajęć dydaktyczno- wychowawczych śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy
farbami, kolorujemy. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi,
zajęciami dodatkowymi oraz czasem spędzonym na placu zabaw, co „misie” lubią najbardziej.
W naszej sali chętnie bawimy się wspólne w kącikach zabaw (klocki, lalki, auta, kuchnia), a po
obiadku odpoczywamy i relaksujemy się.
Dzięki pracy nad wzajemnym szacunkiem spędzamy każdy dzień w przyjaznej atmosferze.

Sprawdź co słychać w grupie!

Aktualności

Jasełka

Spoktania świąteczne z Rodzicami i Dziećmi według poniższego harmonogramu: – Żółwiki: 16. grudnia we wtorek o godzinie 15:00-...

Czytaj dalej